Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Missouri, Arizona, Idaho, Pensylvánie, Rhode Island, Ohio, New Jersey, Delaware, Wyoming, Kansas, Michigan, Nevada, Tennessee, Havaj, Washington, Alabama, Montana, Severní Dakota, Aljaška, Florida, Texas, Colorado, Kalifornie, Jižní Karolína, Severní Karolína atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Sportovní hry, Karetní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Strategie, Logické hry, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Akční hry, Bojové hry, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Adventury a tak dále.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Vaření a smažení, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Omalovánky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, Komik, Poslanci, Američan, New Jersey Devils, Spisovatel, Itálie, Normalizace, Slovák, Brno, Lord, Skladatel, Žijící, Náboženství, Hokej, Herec, Mim, Rakousko-Uhersko, Podnikatel, Prezidenti ČR, Závodník, Režisér, Druhá světová válka, Češi, Překladatel, Kladno, Ministři, Český slavík, Exilový prezident, Sochař, Prezident, Diplomat, Prezidenti, Čeští králové, Básníci, Američané apod.

Klíčová slova: zábava, Vlajky států obrázků, výukové pomůcky, Hry pro dívky online, Fotbalista Fernando Torres, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti, Online vánoční magazín, Tapety, pozadí, wallpapers, multimédia, pro dospělé, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, webové stránky

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC. jsou vhodná pro PC, notebook, počítač, tablet, ultrabook, mobil, monitor, mobilní telefon, smartphone, displej, phablet a pro operační systémy Windows XP, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Lubuntu, Microsoft Windows 8, macOS, OSX, Android, Windows 10, Linux Fedora. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, zvířata, dopravní prostředky, motorky, motocykly, auta, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, letadla, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 1280x768, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1920x1440, 1024x768, 800x600, hi res 2560x1920, 1920x1200, 393x786, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 375x667, HD 1280x720, 2048x1536, 2560x1440, 1152x768 atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, počítač, phablet, mobil, mobilní telefon, monitor, PC, notebook, tablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Java ME, SUSE Linux, Mac, Android, Windows 7. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, sportovní pozadí, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, hudební tapety, zvířata. Stahujte ve velikostech 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 1280x854, 360x640, 412x846, 2560x2048, 750x1334, 2048x1536, 320x568, 375x667, 1200x1920, 2160x3840, 1024x600, 800x600, 2560x1600 atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Keywords:linky, školství, Obrázky na PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Manchester United club, zadarmo, Vlajky spojených států amerických, Nej hry online, Ireland, Biografie známých osobností, internet, Dopravní značení

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipy, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipy, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, hudba, květiny, smajlíci a emotikony, hmyz, stavby, sport, ptáci, muži, láska, náboženství, dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, zvířata, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, věda, ženy a dívky, zelenina, mapy, přístroje atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, hyperlinky, Křesťanské omalovánky k tisku, info, Americké federální vlajky, doporučujeme, Obrázky k vytištění a vybarvení, Stručný encyklopedický slovník, webovky, V, Vlajky států a zemí světa

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Starověký Egypt, Textařka, Stoletá válka, Zpěvák, KHL, Státník, Spisovatel, Philadelphia Flyers, Poprava, Vrah, Vojáci, Imitátor, Masový vrah, Český slavík, Antropolog, Němci, Producent, Trenérka, Ital, Habsburkové, New Jersey Devils, Prezident USA, Křesťanství, Maršál, Režisér, Zpěvačky, HIV pozitivní, Sci-fi, Druhá světová válka, Básníci, Avangard Omsk, Florida Panthers, Exilový prezident, Miliardář, Egypt apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: V, Obrázky vlajek měst ČR, zajímavosti, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, A, Christina Aguilera, Nejhranější hry online, Online hry zdarma, Dopravní značky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Síť, cestování, hry, zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, nástroje, cestování, účetnictví, psychologie, nápoje, náboženství a křesťanství, příroda, nemoce, kultura, latina, zločin a právo, rostliny, politika, fyzika, školství, technika, hardware, chemie, věda, bankovnictví, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, počítače atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník, M, Hry pro kluky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online vánoční webzine, Přáníčka k výročí svatby,

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Další odkazy:

Partnerské weby
Bahrain
Naše tipy
Kostky
Zajímavé internetové odkazy
Madonna
Tipy na zajímavé weby
Vlajky rakouských zemí
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.