Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, náboženství a křesťanství, software, nástroje, zločin a právo, chemie, psychologie, internet, věda, rostliny, fyzika, sport, lékařství a medicína, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, kultura, příroda, bankovnictví, počítače, literatura, jídlo, politika, cestování, český jazyk atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Akční gamesky, Střílecí hry, Adventury, Oddechové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Barbie hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Deskovky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: č, A, Pozadí na plochu PC, Online testy zdarma bez registrace, Póquer juego de apuestas, Seznam státních vlajek, V, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vymalovánky k tisku, Online vánoční magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, Stručný encyklopedický slovník

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit následující typy souborů: internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, video soubory, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Akční gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pozadí na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v ultrabook, notebook, smartphone, tablet, monitor, displej, počítač, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Windows NT, Android, Linux Fedora, Linux Mint, Linux Xubuntu, Slackware, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní a závodní auta, fraktály, zvířata, Formule 1, fantasy, nature - příroda, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, květiny, free wallpapers, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, 3200x1800, 3200x1200, 1600x1200, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 2560x1920, 1440x900, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 320x568, 1280x960, 1280x854, 375x667 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Starověký Egypt, Komik, Válka, Husité, Politik, Ital, Renesance, Spisovatel, Komunista, Washington Capitals, Zpěvačky, AIDS, Textař, Producent, Prezidenti ČR, Svatý, Pedagog, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Sebevražda, Životopis, Komunisté, Lord, Diplomat, Malíř, Francouz, HIV pozitivní, Český slavík, Miliardáři, Královna, Vojevůdce, Skladatel, Filozof, Angličané, Slovák, Hokejisté apod.

Keywords:humor, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na PC, Hazard games, weby, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, Poker card game, odkazy, Státní prapory států světa, Nej hry online

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Wallpapers na plochu PC, Cristiano Ronaldo, Online zeměpisné testy zdarma, Členské země americké federace, zeměpis, Ekonomie, Karl Marx, hyperlinky, odkaz, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení

Aforismy, moudra, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, moudra, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, phablet, ultrabook, tablet, PC, mobil, notebook, displej, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Lubuntu, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 7, OSX, Windows 10. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, fraktály, flóra, stromy, fantasy, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, Rally, závody aut, Formule 1, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 360x640, 1440x2560, 2560x1920, 854x480, 1366x1024, 800x1280, 1024x768, 1280x768, 2048x1080, 1600x900, 750x1334, 1280x1024, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Křesťanské omalovánky k tisku, zdroje informací, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Antistresové omalovánky, zadarmo, Online hry pro děti zdarma, cestování

Aforismy, moudra, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví

Slavné citáty, Aforismy, moudra, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ptáci, halloween, Vánoce a Advent, stavby, ženy a dívky, náboženství, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, květiny, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, ovoce, smajlíci a emotikony, přístroje, láska, muži, mapy, symboly, hudba, auta, sport atd.

Klíčová slova: linky, školství, Skvělé hry online zdarma, doporučujeme, internet, Flag of Switzerland, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Superhry a hry online zdarma, Adventní magazín, webovky, Seznam zkratek a akronymů, Federace USA, Canada Flag,

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

Hoď mi sem to kladivo.

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánky k vytisknutí
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold em Indonesia
Doporučené odkazy
Omalovánky pro malé děti
Tipy na zajímavé weby
Modelky a celebrity
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.