Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Staré hry online, Dopravní značení, zdarma, Kate Moos, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam souborových přípon, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zdroje informací, Seznam zemí světa a jejich vlajky, cestování, Americké federální vlajky

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Frky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné citáty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, politici, křesťanství, fikce a fantasy, osobnosti, národnost, sport, umělci, poruchy, herectví, herci a herečky, historie, profese a zaměstnání, filozofie, žurnalisté a novináři, věda, politika, přezdívky, státní správa atd.

Keywords:Pozadí na plochu PC, hyperlinky, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přání k svátku podle jmen, č, Online životopisy, biografie, webovky, Přání a obrázky, Obrázky na plochu PC, M, zábava

černý humor, anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, fóry, vtipné texty, kameňáky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O ekonomech, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ženách, O Slovácích, O mužích, O důchodcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: multimédia, Prapory českých měst, doporučujeme, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, kuriozity, Plzeňské památky, atrakce a pivo, URL, linky, Webové online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak přehrát soubory následujících typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, internet a web, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, Kam na výlet?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky a kliparty zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Libro da colorare, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Pozadí na plochu PC - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, notebook, PC, mobil, displej, phablet, mobilní telefon, monitor, ultrabook, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, FreeBSD, BlackBerry OS, Windows XP, Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 10, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu počítače z kategorií příroda, krajina, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, zvířata, budovy a stavby, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1152x1920, 750x1334, 1152x864, 1200x1920, 375x812, 1536x2048, 2048x1080, 1536x864, 2048x1536, 1440x900, 800x1280, 1280x960, 393x786, 360x640, 854x480 atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Prezidenti USA, Voják, Obchodník, Hokejisté, Normalizace, Poslanec, Mluvčí, Hokej, Hejtmani, Básníci, Hejtman, Romantismus, Exilový prezident, Kladno, Avangard Omsk, Teolog, Němci, Rakušan, NHL, Herečka, Sci-fi, Zpěvačky, Hudebnice, Básník, Kněz, Brno, Československo, Komik, Upálen, Druhá světová válka, Zpěvák, Slováci, Žijící, Skladatel, Angličané apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, symboly, náboženství, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, květiny, muži, Vánoce a Advent, auta, sport, věda, stavby, jídlo a nápoje, mapy, dopravní prostředky, ovoce, nápoje, přístroje, zelenina, hudba, hmyz, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: volný čas, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, humor, Vlajky jednotlivých států USA, Královéhradecký kraj, internet, Obrázky ke stažení, Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější online hry zdarma, Nej hry online, webové stránky, Nature wallpapers,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Tipy na zajímavé weby
Sara Shimada
Zajímavé internetové odkazy
Descarga de música
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.