Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Informace, všeobecné informace zdarma

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: humor, zdarma, zábava, V, Warez, Prapory českých měst, odkaz, Obrázky a kliparty zdarma, Antistresové omalovánky, internetové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, M, tipy

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Adventury, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, Alabama, Kalifornie, Severní Karolína, Oklahoma, Louisiana, Idaho, Montana, Oregon, Kansas, Vermont, Utah, Iowa, Tennessee, Wyoming, Aljaška, Maine, Ohio, Mississippi, Indiana, New Jersey, Jižní Karolína, Texas, Nové Mexiko, Colorado, Georgie atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Florida, Pensylvánie, Mississippi, Minnesota, Rhode Island, Aljaška, Michigan, Maine, Illinois, Havaj, Arkansas, Severní Dakota, Connecticut, Tennessee, Alabama, Západní Virginie, Wisconsin, Jižní Dakota, Indiana, Arizona, Texas, Maryland, Delaware, Missouri, Iowa atd.

Keywords:Full HD tapety na PC, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Kam na výlet?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, pro děti, Omalovánky zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online vánoční magazín

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, bonmoty, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, myšlenky, moudrosti, bonmoty, přísloví, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu od různých známých osobností.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Super online kvízy, Dopravní značení, Tapety se zvířaty na plochu PC, info, Stručný encyklopedický slovník, Full HD wallpapers na PC, Vlajky všech zemí světa, hyperlinky, Kliparty pro dokumenty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?

Full HD wallpapers na PC - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro ultrabook, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, displej, tablet, monitor, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 7, Windows Me, Microsoft Windows Vista, macOS, OSX, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Java ME. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, nature - příroda, ptáci, fantasy, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 1152x864, 1280x720, 1080x1800, 1200x1920, 2048x1536, 2560x1440, 854x480, 1440x900, 3200x1800, 1920x1200, 750x1334, 1280x854, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1280x768 atd.

Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Akční hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Myšlenky, rčení, výroky, moudrosti, aforismy, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, výroky, moudrosti, aforismy, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o lásce od různých známých osobností.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, vtipy, černý humor, anekdoty, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Windows, O důchodcích, O ženách apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, linky, Webové online testy zdarma, Biblické omalovánky k tisku, Super online hry zdarma, školství, Biografie známých osobností, Countries and flags, Super free web games zdarma, kuriozity, Onlinovky zdarma

Full HD wallpapers na PC - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro ultrabook, phablet, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, displej, tablet, monitor, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 7, Windows Me, Microsoft Windows Vista, macOS, OSX, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Java ME. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, nature - příroda, ptáci, fantasy, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 1152x864, 1280x720, 1080x1800, 1200x1920, 2048x1536, 2560x1440, 854x480, 1440x900, 3200x1800, 1920x1200, 750x1334, 1280x854, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1280x768 atd.

Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, sport, psychologie, zločin a právo, osobnosti, umělci, věda, filozofie, poruchy, národnost, vlastnosti, herectví, herci a herečky, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, záliby, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, historie, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Protektorát, Vojevůdce, Dallas Stars, Poslanci, Voják, Prezident USA, Atentát, Hokej, Avangard Omsk, Poslanec, Ital, Nobelova cena, Vojáci, Pittsburgh Penguins, Fotograf, Sochař, Starověký Egypt, Císař, Normalizace, Trest smrti, Renesance, Lord, Filozof, Prezidenti, Herec, Olympijští vítězové, Poprava, Teolog, Hokejisté, Exilový prezident, Američan, Náboženství, HIV pozitivní, Washington Capitals, Husité, Rétorika apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Tapety na PC, Online hry zdarma, Adventní magazín, weby, Vlajka Nizozemských Antil, Nejlepší hry pro dívky, multimédia, zdroje informací, Vlajky jednotlivých států USA, pro dospělé, K, Textová přáníčka a obrázky k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Naše tipy
Fantasy tapety
Zajímavé internetové odkazy
Kristin Kreuk
Partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.