Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Německy, Advent, Vánoční koledy, Anděl, Václavské náměstí, K Tisku, Vánoční svíčky, Linux, Hostina, Korálky, Tapeta, Adventní neděle, Zdraví, Nový rok, Historické ozdoby, Jmelí, Tablet, Papírový vánoční stromek, Atmosféra, Anglicky, Filmy, Vánoční trhy, Adventní trhy, Vídeň, Samolepky, Jedle, Vánoční prostírání, Brambořík, Ježíšek, Film, Osvětlení apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Hry pro dívky online, Romantické zamilované sms vzkazy, volný čas, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Canada Flag, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Free game online hry

Zkuste free game online hry. Mj. na webu naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Keywords:počítače, Přehled vlajek USA, multimédia, info, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Free game online hry, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky k vybarvení, hyperlinky, odkaz, webovky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, politika, umělci, přezdívky, lékařství, zločin a právo, politici, poruchy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, psychologie, křesťanství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, historie, mytologie, sport atd.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: odkazy, výukové pomůcky, Dopravní značení, Antistresové omalovánky, Super online kvízy, Přehled souborových přípon, zdroje informací, Texty blahopřání, Kliparty zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, Full HD tapety na PC

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky a podobně.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť pro děti i dospělé

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Pittsburgh Penguins, Královna, Generalissimus, Komik, Renesance, Kladno, Stoletá válka, Slovenští prezidenti, Nežijící, Zpěvačka, Prezidenti ČR, Exilový prezident, Ekonom, Kancléř, Hudba, Překladatel, Poslanec, Podnikatelé, Vražedkyně, Básník, Prezidenti, Český slavík, Pop, Boston Bruins, Egypt, Florida Panthers, Washington Capitals, Podnikatel, Antropolog, Prezident USA, Komunisté, Vrah, Romantismus, Historik, Philadelphia Flyers apod.

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O ženách, O zvířátkách, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, školství, tipy, Flag of Australia, internetové stránky, V, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajka Baham, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Wallpapers na plochu PC, Online životopisy, biografie slavných osobností

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky a podobně.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť pro děti i dospělé

Fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Slovácích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Windows, Vtipy o cikánech apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Massachusetts, Západní Virginie, Virginie, Rhode Island, Montana, Alabama, Iowa, New York, Oklahoma, Kalifornie, Pensylvánie, Delaware, Georgie, Arizona, Nové Mexiko, Vermont, Jižní Karolína, Wisconsin, Texas, Michigan, Connecticut, Wyoming, Florida, Kansas, Kentucky atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: kuriozity, K, webové stránky, weby, F, Omalovánky a pozadí na plochu PC, URL, Stručný encyklopedický slovník, Super online flash hry, č, cestování, doporučujeme, Tapety na plochu motorky,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
O filmech Avatar 1 a 2
Partnerské weby
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytisknutí
Tipy na zajímavé weby
Pakistan
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.