Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Náš tip, volný čas a zábava

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Bojové hry, Adventury, Pro dívky, Akční hry, Strategie, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Animace, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Tapety do mobilu - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. jsou vhodná pro displej, počítač, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, notebook, mobil, monitor, phablet, smartphone, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, Linux Mint, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows 7, Windows 10 Mobile, Java ME, Linux Ubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, zvířata, psi a štěňátka, auta, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, sportovní pozadí, noční města, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1280x960, 1600x900, 1280x1024, 1152x768, 1440x900, 375x667, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 800x1280, 1920x1440, hi res 2560x1920, 320x568, 854x480, 1280x854, širokoúhlé 1366x768 atd.

Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, úsloví, aforismy, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, úsloví, aforismy, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: odkaz, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlajky států světa, Chile, internetové stránky, Webové online testy zdarma, zdarma, Co je to escort agency?, Obrázky zdarma, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, v čem upravit, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Keywords:pro dospělé, A, zeměpis, Full HD pozadí ke stažení, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, weby, M, počítače, Kasina, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Informace, volný čas a zábava

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak importovat, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat soubory následujících typů: komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zdroje informací, multimédia, Omalovánky zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, humor, info, Obrázky krásných sexy žen., tipy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma, V

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Václavské náměstí, Adventní kalendář, Keramický adventní věnec, Skleněné ozdoby, Vánoční punč, Kameňák, Tiskárna, Vánoční hvězda, Anděl, Umělý vánoční stromek, Patchwork, Sněhová vločka, Šišky, Popelka, Lego, Drážďany, Ježíš Kristus, Papírové ozdoby, Televize, Vánoční svícen, Vykrajovátka, Staroměstské náměstí, Francouzsky, Striezelmarkt, Advent, Betlém, Zdraví, Přání, Dia, Pozadí, Vánoční koule apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, státní správa, fikce a fantasy, historie, filozofie, lékařství, vlastnosti, křesťanství, školství, záliby, profese a zaměstnání, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, přezdívky, herectví, herci a herečky, zločin a právo, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností, Přání k svátku, doporučujeme, Hry pro kluky, Obrázky zdarma, Online hry zdarma, internet, Onlinovky zdarma, odkazy

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Síť, volný čas a zábava

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v notebook, smartphone, displej, mobil, počítač, tablet, ultrabook, monitor, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Android, Slackware, Lubuntu, Linux Mint, macOS, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Xubuntu. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fraktály, tenisté a tenistky, motorky, nature - příroda, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 1152x1920, 4800x1200, 1920x1280, HD 1280x720, 320x568, 3200x1200, 375x812, 360x760, 750x1334, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1600x1200, 2560x1600, 2560x2048, 412x846, 1152x768 atd.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, volný čas, Vlajky jednotlivých států USA, Full HD tapety na PC zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání, přáníčka, blahopřání, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, Staré hry online, K, Co je to omalovánka?,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Americké vlajky
Zajímavé internetové odkazy
Svobodný software
Naše tipy
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro malé děti
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.