Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, V, Cestovatelské stránky, Přehled souborových přípon, internet, odkazy, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, Ilustrace, obrázky

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Sportovní, Oddechové, Karetní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Síť, důležité informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Aforismy, moudrosti, myšlenky, přísloví, motta, hlášky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudrosti, myšlenky, přísloví, motta, hlášky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o víře od různých známých osobností.

Keywords:multimédia, info, zadarmo, Online vánoční magazín, Manchester United FC sepak bola, Státní vlajky států světa, F, Hry pro nejmenší online, Online hry zdarma, F, weby, Členské země americké federace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Internet, síť, důležité informace

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pop, Textařka, Kněz, Lord, Maršál, Philadelphia Flyers, Komunista, AIDS, Nobelova cena, Básník, Češi, Poprava, První republika, Rakušan, Spisovatel, Olympiáda, New Jersey Devils, Američan, Máj, Charta 77, Zavražděn, Dramatik, Stoletá válka, Poslanci, Dallas Stars, Upálen, Prezidenti ČR, Nežijící, Obchodník, Československo, Renesance, Čeští králové, Vražedkyně, Faraon, Sebevražda, Zpěvačka apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky motorek na plochu PC, internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší školní testy a kvízy, Lionel Messi, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu PC, Členské země americké federace, URL

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, důležité informace

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v PC, phablet, smartphone, displej, obrazovka počítače, monitor, tablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 95, FreeBSD, Java ME, Windows 98, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Me, Linux Fedora, macOS, Linux Ubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, rostliny, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, wallpapery, hudební tapety, budovy a stavby. Dostupná rozlišení jsou 360x720, 1600x1200, 1024x768, 800x1280, 640x480, 2048x1536, 1800x1440, 1536x864, 375x667, 2560x2048, 854x480, hi res 2560x1920, 1920x1280, 2160x3840, 1152x1920, 360x640 atd.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry a tak dále.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, počítače, Nej hry online, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Dopravní značení, humor, kuriozity, Bumble, Online hry pro děti zdarma, Kliparty pro dokumenty, Online hry pro děti zdarma

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, důležité informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Pozadí na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. můžete využít v notebook, phablet, mobilní telefon, tablet, PC, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, displej, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 98, Windows 95, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Slackware. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, operační systémy, Windows, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, sportovní pozadí, dopravní prostředky, květiny, kytky, zvířata, wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, auta, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1080, 1024x768, 2048x1536, 393x786, 1024x600, 1536x864, 360x720, hi res 2560x1920, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1280x854, 1440x960, 1920x1280, 360x760, 375x667 atd.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . Naleznete zde Adventury, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Deskovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Barbie hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, věda, stavebnictví, cestování, literatura, příroda, hardware, počítače, sport, ekonomie a ekonomika, nemoce, český jazyk, latina, chemie, filozofie, zkratky, fyzika, náboženství a křesťanství, politika, internet, rostliny, různé, psychologie, nástroje atd.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, výukové pomůcky, Online hry zdarma, webovky, cestování, Velikonoční kraslice, Světové vlajky, školství, Dopravní značení, R, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety se zvířaty na plochu PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Trinidadu a Tobago
Partnerské weby
Andrés Iniesta
Zajímavé internetové odkazy
World countries and flags
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.