Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Starověký Egypt, Imitátor, Malíř, Hokej, Sochař, Normalizace, Poslanci, Poprava, HIV pozitivní, Zavražděn, Pedagog, Československo, Brno, Textařka, Křesťanství, Kancléř, Čeští králové, Producent, Exilový prezident, Olympiáda, Ministr, Hokejisté, Zpěvačky, Překladatel, Slovák, Manýrismus, Mim, Česká královna, Američan, Zpěvák, Pop, Hejtman, Podnikatelé, Vojevůdce, Teolog, Komunisté apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Fóry, fórky, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, Frky ze života, O škole, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O ekonomech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Vánoční magazín, URL, Přehled vlajek USA, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online životopisy, biografie slavných osobností, Biografie slavných osobností, Vlajky států a zemí světa, Gambling, betting, Webové online testy zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, A

Fórky, fóry, vtipy, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, vtipy, černý humor, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ženách, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O ekonomech, O Slovácích, O zvířátkách apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Animace, Závody aut, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Pro dívky a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, náboženství a křesťanství, kultura, příroda, latina, internet, zločin a právo, matematika, lékařství a medicína, školství, zkratky, nápoje, stavebnictví, jídlo, literatura, politika, účetnictví, filozofie, ekonomie a ekonomika, počítače, technika, software, materiály, nemoce atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít následující typy souborů: obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, Webové html5 hry zdarma, Vlajky amerických států USA, kuriozity, Jamaica, multimédia, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Striptease, Dopravní značení, info, tipy

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, LED svíčky, Skleněné ozdoby, PF, Koleda, Tapeta, Kavkazská jedle, Lego, Adventní svícen, Filmy, Advent, Hostina, Sněhová vločka, Křesťanství, Vánoční světýlka, Svíčky, Vinná klobása, Německy, Kameňák, Vánoční svíčky, Betlém, Papírové ozdoby, Silvestr, Patchwork, Vánoční dekorace, Kinder, Štóla, Vánoční kaktus, Štědrý den, Keramika, Vánoční tapety apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, motta, hlášky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, motta, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o bohu od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Anekdoty, kameňáky, fóry, frky, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, fóry, frky, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Státní vlaječky, prapory, Blahopřání k MDŽ, webové stránky, F, Nejhranější online hry zdarma, FC Bayern Munich, zdroje informací, Vlajky měst České republiky, P, zeměpis

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, zelenina, ovoce, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, květiny, muži, halloween, nástroje a přístroje, sport, náboženství, hudba, auta, ptáci, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, mapy, Vánoce a Advent, stavby, hmyz atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v monitor, notebook, phablet, tablet, mobil, displej, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Android, FreeBSD, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 95, BlackBerry OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, Slackware. Obrázky na plochu počítače z kategorií sportovní pozadí, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, zvířata, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, rostliny, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly. Stahujte ve velikostech 360x640, 640x480, 1920x1080 Full HD, 360x720, 1536x864, 1600x900, 1024x600, 2048x1080, 800x600, 2560x2048, 2160x3840, 1440x960, 1600x2560, 1280x800, 1920x1200, 1440x900 atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro počítač, monitor, phablet, ultrabook, mobilní telefon, tablet, notebook, mobil, PC, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, Linux Mint, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Mac, Chrome OS, Windows XP, Java ME, Windows 98. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, hmyz a pavouci, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, ptáci, armáda, válka, zbraně, fantasy, tenisté a tenistky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, free wallpapers, motorky. Zvolte si z rozměrů 1280x768, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1280x800, 1366x1024, 1920x1440, 2048x1080, 1024x600, 750x1334, 1600x900, 2048x1536, 2560x1920, 1536x2560, 2560x1600, 1280x960 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: weby, Stručný encyklopedický slovník, F, Poker Permainan kartu, zadarmo, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Desktop computer wallpapers, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Kliparty pro dokumenty

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, zelenina, ovoce, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, květiny, muži, halloween, nástroje a přístroje, sport, náboženství, hudba, auta, ptáci, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, mapy, Vánoce a Advent, stavby, hmyz atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v monitor, notebook, phablet, tablet, mobil, displej, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Android, FreeBSD, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 95, BlackBerry OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, Slackware. Obrázky na plochu počítače z kategorií sportovní pozadí, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, zvířata, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, rostliny, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly. Stahujte ve velikostech 360x640, 640x480, 1920x1080 Full HD, 360x720, 1536x864, 1600x900, 1024x600, 2048x1080, 800x600, 2560x2048, 2160x3840, 1440x960, 1600x2560, 1280x800, 1920x1200, 1440x900 atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: počítače, Přehled formátů souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti, internet, Wallpapers na plochu auta, humor, výukové pomůcky, Full HD wallpapers na PC, Přehled zkratek a akronymů, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Real Madrid CF,

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Bridge
Naše tipy
Sara Shimada
Partnerské weby
Obrázky ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.