Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: volný čas, Hry pro nejmenší online, Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, doporučujeme, humor, Dopravní značení, Omalovánky k vytištění, cestování, Tapety na PC, Prapory regionů a království, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace, technika, kultura, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, PC, ultrabook, tablet, mobil, mobilní telefon, monitor, počítač a pro operační systémy Windows 7, Windows NT, Windows XP, Slackware, Windows 98, Windows 2000, SUSE Linux, macOS, Linux Fedora, Windows Server 2012, Mac. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, motorky, velkoměsta a noční život, fantasy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fraktály, květiny, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, ptáci, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1280x1024, 393x786, 2560x1600, 1152x864, 1280x854, 1600x1200, 1920x1440, 640x480, 1536x2048, 854x480, 1366x768, 4800x1200, 3200x1200, 750x1334, 1920x1280, 360x640 atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online adventní magazín, školství, Full HD wallpapers na PC, Luis Suárez calciatore, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, odkazy, Paris Saint-Germain F.C., webovky, kuriozity, Dopravní značky

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. lze použít v ultrabook, smartphone, tablet, PC, displej, obrazovka počítače, notebook, mobil, phablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 98, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows Server 2012. PC tapety pro Windows z kategorií fraktály, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, ptáci, motorky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 750x1334, 1440x2560, 412x846, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 1680x1050, 1280x720, 1536x2560, 2048x1536, 360x760, Full HD 1080x1920, 375x812, 1536x2048, 1024x768 atd.

Síť, technika, kultura, informace

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Wisconsin, Montana, Kansas, Georgie, Tennessee, Ohio, Louisiana, Severní Karolína, Havaj, New York, Západní Virginie, Vermont, Indiana, Minnesota, Oregon, Missouri, Nové Mexiko, Aljaška, Nevada, Iowa, Jižní Dakota, Mississippi, Florida, Nebraska, Maine atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: hyperlinky, internet, Stručný encyklopedický slovník, Alyssa Milano, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online kvízy, Kristin Kreuk, č, Wallpapers na plochu PC, weby, Státy a jejich prapory

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, rodinné vztahy, křesťanství, národnost, osobnosti, psychologie, školství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, umělci, poruchy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, státní správa, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

úsloví, moudrosti, bonmoty, myšlenky, hlášky, rčení, výroky

Slavné citáty, úsloví, moudrosti, bonmoty, myšlenky, hlášky, rčení, výroky, . Naleznete zde citáty o víře, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Logické hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Střílecí hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Adventury, Deskovky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, chemie, cestování, filozofie, počítače, stavebnictví, účetnictví, nemoce, matematika, psychologie, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, technika, politika, materiály, latina, hardware, fyzika, náboženství a křesťanství, příroda, internet, školství, zkratky atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: zadarmo, Federace USA, Americké federální vlajky, Real Madrid C.F., K, URL, zajímavosti, Vlajka Moravy, Prapory českých měst, webové stránky, Nejhranější online testy a kvízy

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, rodinné vztahy, křesťanství, národnost, osobnosti, psychologie, školství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, politici, umělci, poruchy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, státní správa, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: zábava, odkaz, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, M, Tapety, pozadí, wallpapers, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, tipy, V, ú, Arsenal Football club, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Rolety: Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky nejen pro děti
Tipy na zajímavé weby
Poker online
Odkazy na užitečné webové stránky
Slovakia, Croatia, Czechia
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky ke stažení na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.