Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, v čem upravit soubory těchto typů: systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, nadpřirozené osoby, přezdívky, státní správa, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, školství a vzdělávání, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, mytologie, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, národnost, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, herectví, herci a herečky atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro počítač, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, displej, notebook, mobil, PC, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Slackware, OSX, Windows 7, Windows NT, Windows 95, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, auta, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, rostliny, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, květiny, kytky, letadla, jídlo a nápoje, příroda, krajina. Stahujte v rozlišení 1152x768, 1920x1440, 360x760, hi res 2560x1920, 2048x1536, 2560x1600, 640x480, 1920x1200, 1440x2560, 750x1334, 800x600, 1600x1200, 854x480, 375x667, Full HD 1080x1920, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Skvělé hry online zdarma, Státy a jejich prapory, F, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, Biografie slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obázek Make p, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky, kliparty, Webové online hry zdarma

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v tablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, PC, počítač, displej, phablet, mobil a pro operační systémy Windows 95, Windows NT, Mac, Chrome OS, Windows 98, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Linux Mint. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, auta, sportovní pozadí, letadla, budovy a stavby, příroda, krajina, wallpapery, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, zvířata, voda a bubliny, motorky, motocykly, noční města. Dostupné rozměry 2160x3840, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1152x1920, 750x1334, 1280x960, 1536x2560, 1024x768, 2048x1536, 800x1280, 854x480, 1600x1200, 1366x1024, 1152x864, 2048x1080 atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr zahraničí, Trenérka, Slovenští prezidenti, Angličané, Starověký Egypt, Závodník, Lord, Olympijský vítěz, Hokejisté, Maršál, Protektorát, Manýrismus, Rakušan, Životopis, Trest smrti, Svatý, Orlík, KHL, Novinář, Hudebnice, Herečka, Normalizace, Miliardáři, Dabérka, Rakousko-Uhersko, Hokej, ČSSD, Francie, Producent, Charta 77, Komunisté, Ministr, Královna, KSČ, Český slavík, Pedagog apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:Seznam vlajek amerických států, multimédia, Státní prapory všech zemí, webovky, Moto tapety na PC, Nejlepší online hry zdarma, info, Webové html5 hry zdarma, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, doporučujeme, cestování, ú

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Síť, cestování, hry, zábava

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: výukové pomůcky, počítače, zdroje informací, Omalovánky - dinosauři, F, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Lionel Messi, calciatore argentino, Free game online hry, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internet, Dopravní značení

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, státy usa apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, pro dospělé, volný čas, Full-HD tapety na pozadí PC, internetové stránky, K, pro děti

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, státy usa apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Obrázky ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro displej, monitor, obrazovka počítače, phablet, mobil, počítač, tablet, notebook, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Linux Fedora, SUSE Linux, macOS. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, zvířata, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, flóra, stromy, sportovní wallpapery, ptáci, free wallpapers, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 375x667, 1200x1920, 2560x2048, 393x786, 375x812, 854x480, 1280x800, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 3200x1800, 1152x1920, 1280x1024, 1366x768, 1366x1024 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, kuriozity, zajímavosti, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Obrázky ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky ke stažení, Onlinovky zdarma, Arsenal football club, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Svatební blahopřání a texty
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Bandeiras dos países do mundo
Odkazy na zajímavé weby
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj
Partnerské internetové stránky
La Juventus Football Club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Canada Flag

Děkujeme vám za vaši návštěvu.