Naše tipy, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Fóry, frky, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fóry, frky, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O mužích, O Slovácích, O zvířátkách, Frky o tchýních, O škole apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Fórky, fóry, kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Ilustrace, obrázky, Vlajky měst a obcí České republiky, Full HD tapety ke stažení, AC Milán, Skvělé hry online zdarma, Online hry pro děti zdarma, F, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, internetové stránky, školství, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, čím zobrazit následující typy souborů: komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Náš tip, technika, zábava, informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Jižní Dakota, Pensylvánie, Arkansas, Iowa, Wisconsin, Delaware, Oklahoma, Západní Virginie, Kentucky, Michigan, Kalifornie, Nevada, New York, Nebraska, Illinois, Aljaška, Havaj, Maryland, Jižní Karolína, Texas, Wyoming, New Jersey, Mississippi, Alabama, Colorado atd.

Keywords:Vánoční web, webové stránky, zábava, webovky, Sexy Katherine Heigl, zeměpis, kuriozity, Online geografické testy zdarma bez registrace, Historie cestování, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značení, Tapety na plochu počítače

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, technika, matematika, ekonomie a ekonomika, různé, rostliny, kultura, hardware, zločin a právo, bankovnictví, politika, počítače, nápoje, stavebnictví, materiály, filozofie, software, český jazyk, nástroje, nemoce, cestování, latina, věda, lékařství a medicína atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Relaxační hry, Bojové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry a tak dále.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Logické, Sportovní a podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro notebook, počítač, monitor, ultrabook, smartphone, PC, tablet, displej, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Wallpapers na PC z kategorií hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers, vesmír, kosmos, nature - příroda, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1200x1920, 1152x864, 2560x2048, 1920x1280, 2048x1080, 640x480, 1536x2560, 854x480, 375x667, 360x720, 2560x1600, 3200x1800, 1280x768, 1080x1920, 1280x960, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Vlajky měst a obcí České republiky, humor, Sportovní pozadí na plochu Windows, F, Přehled zkratek a akronymů, tipy, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Online vánoční magazín, Super online flash hry, Dopravní značky, Hry pro nejmenší online

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Pozadí na tablet - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na tablet. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, PC, notebook, tablet, obrazovka počítače, monitor, počítač, displej, ultrabook, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 10, Windows 2000, Windows 98, OSX, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Android, Chrome OS, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, auta, rostliny, zvířata, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, noční města, letadla, wallpapery, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, psi a štěňátka, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení Full HD 1080x1920, 2560x2048, 2560x1440, 375x812, 1536x2560, 1280x854, 360x640, 1280x960, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1680x1050, 1536x864, hi res 2560x1920, 1800x1440, 1080x1800 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Klasické, Střílečky, Logické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, zajímavosti, cestování, World Flags, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Free game online hry, Singapore, Počítačové tapety pro Windows, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Síť, technika, zábava, informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, lékařství, umělci, rodinné vztahy, věda, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, záliby, psychologie, státní správa, osobnosti, vlastnosti, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, sport, politika, podnikání a podnikatelé, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: F, zdarma, weby, Pozadí na tablet, volný čas, Tapety se zvířaty na plochu PC, linky, Životopisy osobností, odkaz, Superhry a hry online zdarma, multimédia, výukové pomůcky, Flag of Switzerland, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Madonna
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Korzet
Tipy na zajímavé weby
Státní vlajky
Odkazy na užitečné webové stránky
Flags of the world countries
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Free style - volný styl
Partnerské internetové stránky
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.