Naše tipy, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Moudra, hlášky, aforismy, motta, bonmoty, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Moudra, hlášky, aforismy, motta, bonmoty, moudrosti, přísloví, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o zlu od různých známých osobností.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američan, Fotograf, Královna, Producent, Angličané, Washington Capitals, Závodník, Avangard Omsk, New Jersey Devils, Podnikatel, Prezidenti USA, Voják, Pittsburgh Penguins, Boston Bruins, Hokej, Máj, Itálie, Prezidenti, Dramatik, Politik, Druhá světová válka, Brno, Pedagog, Miliardář, Zpěvačky, Herečka, Továrník, Vůdce, Mim, Slováci, Malíř, Sochař, ČSSD, Upálen, Nobelova cena, Náboženství apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit následující typy souborů: internet a web, grafiku, dokumenty, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, kuriozity, pro děti, Obrázky a kliparty zdarma, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Britney Spears, školství, Dopravní značky, webovky, Hry pro dívky online

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žhavé výstřely, Vůdce, Herečka, Čech, Romantismus, Nežijící, Hokejisté, Slovák, Režisér, Slovenští prezidenti, Ministři, Mluvčí, Maršál, Textař, Císař, Československo, Američan, Florida Panthers, Upálen, Exilový prezident, Antropolog, Křesťanství, Poslanci, Básníci, Olympijští vítězové, Náboženství, Komunista, Pedagog, Prezident USA, Malíř, Vojáci, Habsburkové, Renesance, Generalissimus, Obchodník, Čeští králové apod.

Keywords:M, internet, info, Nejlepší školní testy a kvízy, Neoficiální stránky o městu Plzeň, počítače, zdroje informací, humor, Omalovánky nejen pro děti, Státní vlaječky, prapory, V, Státní vlajky států světa

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Fórky, frky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, černý humor, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O Němcích, O ekonomech, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O mužích, O ženách, O důchodcích apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Hlášky, aforismy, myšlenky, úsloví, rčení, bonmoty, přísloví

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, myšlenky, úsloví, rčení, bonmoty, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Strategie, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Fotky Naomi Campbell, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty pro Office, Seznam přípon a koncovek souborů, Online omalovánky Sport pro děti, Nejhranější hry online, Wallpapers na PC, Pozadí na PC ke stažení, hyperlinky

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, týmy NHL apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, zelenina, přístroje, hmyz, věda, hudba, ženy a dívky, mapy, ovoce, halloween, nástroje a přístroje, láska, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ptáci, květiny, sport, muži, náboženství, auta, rostliny atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, linky, cestování, Online kasíno a ruleta, odkaz, Online adventní magazín, Online testy a kvízy zdarma, Cayman Islands, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zadarmo

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, týmy NHL apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Alabama, Massachusetts, Vermont, Texas, Wisconsin, Kentucky, Arkansas, Delaware, Aljaška, Maryland, Ohio, Illinois, Indiana, Nebraska, Virginie, Mississippi, Kalifornie, Iowa, Missouri, Nevada, Jižní Dakota, Pensylvánie, Nové Mexiko, Utah, New Jersey atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, volný čas, Hry pro dívky online, odkazy, Křesťanské omalovánky k tisku, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky jednotlivých států USA, Full HD tapety na PC zdarma, Super online kvízy, URL, Vlajky jednotlivých států USA, Jakarta city, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Online dating services
Odkazy na zajímavé weby
Lionel Messi, calciatore argentino
Zajímavé internetové odkazy
Free hry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Katherine Heigl
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie slavných osobností

Děkujeme vám za vaši návštěvu.