Partnerské weby, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, měny, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, počítače a internet

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: zajímavosti, zábava, F, Vlajky spojených států amerických, Biblické omalovánky, hyperlinky, počítače, zdarma, Kuwait, Hry pro dívky online, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Somálcích, O manželství, O Windows, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Němcích, O škole, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních apod.

Náš tip, počítače a internet

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Prapory českých měst, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, M, multimédia, internetové stránky, Kate Winslet, Online testy zdarma bez registrace, cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oddechové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést soubory následujících typů: grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC, linky, zdroje informací, Obrázky ke stažení, Dopravní značky, Online hry zdarma, Životopisy osobností, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Obrázky vlajek měst ČR, R, humor, Hry pro dívky online

Moudrosti, motta, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, motta, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o víře, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v PC, obrazovka počítače, phablet, mobil, smartphone, monitor, tablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows Server 2012, macOS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, OSX, FreeBSD, Linux Fedora. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, hudební tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, noční města, dopravní prostředky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1536x2560, 1152x768, 360x760, 750x1334, 854x480, HD 1280x720, 1920x1280, 375x812, 393x786, 1600x900, 2560x1440, 1280x960, 360x720, hi res 2560x1920, 412x846 atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Informace, počítače a internet

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: odkazy, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro kluky, Roulette Spielsysteme, Online adventní magazín, zeměpis, tipy, Vlajky, flags, Kliparty pro dokumenty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů

Moudrosti, motta, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, motta, bonmoty, výroky, hlášky, aforismy, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o víře, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v PC, obrazovka počítače, phablet, mobil, smartphone, monitor, tablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows Server 2012, macOS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, OSX, FreeBSD, Linux Fedora. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, hudební tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, noční města, dopravní prostředky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1536x2560, 1152x768, 360x760, 750x1334, 854x480, HD 1280x720, 1920x1280, 375x812, 393x786, 1600x900, 2560x1440, 1280x960, 360x720, hi res 2560x1920, 412x846 atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, hudba, ptáci, náboženství, muži, láska, rostliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, sport, zvířata, mapy, nástroje a přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, hmyz, zelenina, symboly, ovoce atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Arkansas, Minnesota, Havaj, Jižní Karolína, New York, Alabama, Montana, New Hampshire, Georgie, Massachusetts, Iowa, Illinois, Idaho, Missouri, Nevada, Connecticut, Rhode Island, Vermont, Maine, Texas, Kentucky, Arizona, Nové Mexiko, Maryland, Mississippi atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Selena Gomez, Vlajky států USA, Nejlepší školní testy a kvízy, F, Tapety na plochu PC, výukové pomůcky, webovky, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

Roulette casino game online how to play
Doporučené odkazy
Sexy Rie Miyazawa
Doporučené internetové odkazy
Qatar
Zajímavé webové stránky
Biografie Mariah Carey
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Partnerské internetové stránky
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.