Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Animace, Adventury, Logické hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Postřehové hry a tak dále.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Anekdoty, vtípky, vtipy, fóry, fórky, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipy, fóry, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky ze života apod.

Klíčová slova: zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zábava, internet, Omalovánky a vymalovánky, internetové stránky, A, weby, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Nejlepší hry pro dívky, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info

Bonmoty, přísloví, úsloví, výroky, moudrosti, moudra, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, přísloví, úsloví, výroky, moudrosti, moudra, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zdraví, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Umělý vánoční stromek, Osvětlení do oken, K Tisku, Smrk, Květiny, Šišky, Vánoční koledy, Milka, Vosí hnízda, Vídeň, Vánoční ozdoby, Německy, LED svíčky, Jmenovka, Mrazík, Bramborový salát, Desktop, Vánoční stromek, Svíčky, Televize, Vánoční filmy, Papírový vánoční stromek, Kapr, Staroměstské náměstí, Vánoční tapety, Tisk, Vánoční ubrusy, Ohňostroj, Sám doma, PF apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Keywords:F, školství, Vlajky států USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, odkaz, kuriozity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Svátky, jmeniny, kalendář, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro dívky online, Super online hry zdarma

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční tapety, Osvětlení do oken, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Vánoční kaktus, Píseň, LED svíčky, Lindt, K Vytištění, Osvětlení, Strom, Brambořík, Patchwork, Vánoční koledy, Filmy, Silvestr, Rumové řezy, Ježíšek, K Tisku, Špalda, Smrk, Vánoce, Vánoční trhy, Schleich, bezlepkové cukroví, Vánoční svařák, Obrazovka, Dia, Drážďany, Vánoční hvězda, Vánoční punč apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: počítače, Online web Hry zdarma bez registrace, pro děti, Sexy Halle Berry, cestování, Pozadí na tablet, linky, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, H, webové stránky

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KHL, Komunista, Country, Avangard Omsk, Orlík, Starověký Egypt, Generalissimus, Hejtmani, Archivář, Vražedkyně, Nežijící, Žijící, Pop, Sebevražda, Žhavé výstřely, Čech, Ministr, Masový vrah, Esejista, Američané, Němci, Filozof, Překladatel, Nobelova cena, Diplomat, Poslanci, Zpěvák, Obchodník, Mluvčí, Rakušan, Kněz, Zpěvačka, Vojáci, Prezidenti, Český slavík, Fotograf apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, Závodní, Logické, Klasické, Karetní, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Bojové online gamesy a podobně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky měst České republiky, Obrázky vlajek států světa, Omalovánky, hry pro děti, zdroje informací, Tapety na PC, humor, Penelope Cruz, Online vánoční webzine, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Síť, technika, kultura, volný čas

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Pozadí na tablet - pozadí na PC

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. vhodné pro smartphone, notebook, obrazovka počítače, tablet, PC, mobil, ultrabook, phablet, displej, monitor, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Java ME, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 7, Mac, Linux Ubuntu, SUSE Linux, OSX. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, psi a štěňátka, auta, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 640x480, 1440x2560, 1200x1920, 1800x1440, 1920x1200, 1536x2560, 1280x960, 1280x768, 1920x1280, hi res 2560x1920, 375x812, 2160x3840, HD 1280x720, 1920x1440, 1536x864 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: F, webovky, Životopisy slavných osobností, doporučujeme, Kliparty pro dokumenty, Mexická vlajka, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, V, Seznam souborových přípon, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Vlajka Trinidadu a Tobago, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Pejsku, pojď sem.

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Další odkazy:

Romantické zamilované sms vzkazy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Shannon Elizabeth
Odkazy na zajímavé weby
Charlize Theron
Odkazy na užitečné webové stránky
Ashlee Simpson
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.