Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Adventury, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Auta a závodní, Omalovánky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Akční gamesky apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, státní správa, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy, poruchy, politika, filozofie, osobnosti, historie, lékařství atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Státní prapory všech států, doporučujeme, počítače, Kalkata city, URL, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Sexy Britney Spears, č, Online vánoční magazín, A, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Keywords:Onlinovky zdarma, odkaz, Webové html5 hry zdarma, tipy, Přáníčka zdarma, Super online kvízy, Vánoční magazín, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky pro děti, Onlinovky zdarma, Americké federální vlajky, volný čas

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, informace, cestování, volný čas

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro mobil, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, phablet, monitor, notebook, smartphone, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 95, Java ME, Windows NT, Windows 98, macOS, Windows Server 2012, Linux Mint, BlackBerry OS, Linux Ubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, květiny, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 1536x2048, 1080x1920, 1440x2560, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 750x1334, 1024x600, 3200x1200, 1280x768, 1200x1920, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1920x1200 atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Super online kvízy, Wallpapery do mobilu, Životopisy slavných osobností, Omaha hold em poker, multimédia, internet, M, Mozambique, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, Ilustrace, obrázky, odkazy

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pop, Hudebnice, Komik, Egypt, Vojáci, Životopis, Voják, Obchodník, Herec, Boston Bruins, Podnikatel, Normalizace, Druhá světová válka, Němci, Orlík, Kněz, Ekonom, KHL, Esejista, Francie, Florida Panthers, Faraon, Itálie, Překladatel, Pittsburgh Penguins, Romantismus, Textařka, Malíř, Herečka, Závodník, Máj, Vrah, Podnikatelé, První republika, Spisovatel, Válka apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: webovky, K, R, Texas hold em Indonesia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Přehled formátů souborů, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, info, Online hry pro děti zdarma, Seznam zkratek a akronymů

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Kentucky, Rhode Island, Montana, Iowa, Arizona, Georgie, Kalifornie, Maine, Idaho, Massachusetts, Louisiana, Connecticut, Indiana, Mississippi, Michigan, Kansas, Delaware, Arkansas, Pensylvánie, Aljaška, Jižní Karolína, Colorado, Západní Virginie, Severní Karolína, Virginie atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Obrázky ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, PC, monitor, phablet, mobilní telefon, ultrabook, mobil, počítač, displej, smartphone a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Android, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 7, SUSE Linux, Windows XP, Chrome OS. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, noční města, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, letadla, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 640x480, 1800x1440, 1536x2048, 375x667, 2560x1440, 2048x1536, 1280x1024, 800x1280, 393x786, 1440x960, 1152x768, 1920x1200, HD 1280x720, 1280x854, 2560x2048, hi res 2560x1920 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, kultura, software, filozofie, počítače, jídlo, zkratky, hardware, latina, bankovnictví, politika, věda, psychologie, fyzika, matematika, náboženství a křesťanství, literatura, nástroje, český jazyk, chemie, sport, cestování, ekonomie a ekonomika, technika atd.

Klíčová slova: zdarma, pro děti, kuriozity, Nej hry online, zajímavosti, Celebrita Christina Ricci, Přehled států světa a jejich vlajek, Dopravní značení, zeměpis, Super online flash hry, internetové stránky, školství, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Další odkazy:

Hong Kong
Doporučené odkazy
Online kasíno a ruleta
Linky na partnerské weby
Cestování po Evropě
Naše tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain FC
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Maria Sharapova
Tipy na užitečné weby
Gioco d’azzardo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.