Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Tapety na PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v počítač, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, displej, smartphone, phablet, tablet, mobil, notebook, monitor a pro operační systémy Mac, Microsoft Windows 8, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 10, OSX, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 2000, SUSE Linux. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, oceán, moře, pláže, květiny, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, ptáci, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 360x720, 2560x2048, 1280x1024, 1680x1050, 1280x800, 1152x768, 1800x1440, 1080x1920, 750x1334, 800x600, 3200x1200, 1280x854, 768x1024, 1920x1080 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: zeměpis, webovky, F, Přehled státních vlajek států světa, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., zdroje informací, Nej hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Bubble shooter, Stručný encyklopedický slovník, URL, internetové stránky, V

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Keywords:Super online hry zdarma, zadarmo, odkazy, Biografie známých osobností, Regiony Francie, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online adventní magazín, Online omalovánky Sport pro děti, Vlajky měst a obcí České republiky, humor, info

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident, Diplomat, Protektorát, Podnikatelé, Královna, Herečka, Překladatel, Básníci, Dabérka, New York Rangers, Kladno, Slovák, Washington Capitals, Brno, Textař, Zavražděn, Dallas Stars, Ekonom, Ministr zahraničí, Komik, Nobelova cena, Romantismus, Rétorika, Závodník, Zpěvačky, Husité, Rock ‚n‘ Roll, Náboženství, Válka, Komunisté, Imitátor, New Jersey Devils, Fotograf, Podnikatel, Faraon, Američané apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Tennessee, Jižní Karolína, Michigan, Mississippi, Georgie, Ohio, Nebraska, Delaware, Kansas, Oregon, Nové Mexiko, Západní Virginie, Alabama, Arkansas, Havaj, Connecticut, New Jersey, Wyoming, Missouri, Vermont, Kentucky, Louisiana, Minnesota, Illinois, Nevada, Washington atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Teolog, Režisér, Rétorika, New York Rangers, Habsburkové, Královna, Komik, Zlatý slavík, New Jersey Devils, Nobelova cena, Atentát, Voják, Básník, Hudba, Rock ‚n‘ Roll, Vojáci, Protektorát, Pittsburgh Penguins, Hejtmani, Sebevražda, Žijící, Novinář, Boston Bruins, Ekonom, Slovák, Podnikatel, Antropolog, Básníci, Textař, Hokej, Kladno, Charta 77, Archivář, Český slavík, ČSSD apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam zkratek a akronymů, Lindsay Lohan, Adventní magazín, weby, Obrázky zdarma, Obrázky k jmeninám, multimédia, hyperlinky, kuriozity, F

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, filozofie, lékařství, psychologie, umělci, záliby, národnost, profese a zaměstnání, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, věda, osobnosti, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, sport, státní správa atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, obecné zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, bankovnictví, zločin a právo, filozofie, latina, matematika, věda, počítače, nemoce, sport, literatura, psychologie, zkratky, kultura, ekonomie a ekonomika, politika, technika, stavebnictví, různé, materiály, software, fyzika, náboženství a křesťanství, účetnictví atd.

Klíčová slova: tipy, cestování, Staré hry online, Omalovánky k vybarvení zdarma, Kliparty pro dokumenty, odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Zlínský kraj, Členské země americké federace, školství, Dopravní značky

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, smartphone, monitor, počítač, mobilní telefon, PC, mobil, phablet, displej, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Xubuntu, OSX, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows NT, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora. Pozadí na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, motorky, free wallpapers, flóra, stromy, nature - příroda, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, zvířata, ptáci, Rally, závody aut, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 1920x1200, 1080x1920, 1366x768, 2560x1440, 2560x1600, 3200x1800, 1080x1800, 1280x720, 1600x1200, 4800x1200, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 2560x2048, 1024x768 atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Závody aut, Postřehové hry, Adventury, Strategie, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, měny, okresy České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: M, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší zeměpisné kvízy, zábava, Staré hry online, Obrázky k svátku, Online životopisy, biografie slavných osobností, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, Tapety na PC, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Chicago city
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Doporučené odkazy
Nejlepší web stránka
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Sarah Jessica Parker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World Flags
Zajímavé webové stránky
Antistresové omalovánky pro dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.