Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, černý humor, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, displej, mobil, PC, počítač, obrazovka počítače, monitor, notebook, tablet, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 98, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Mac, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 7. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, zvířata, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, květiny. Stahujte v rozlišení 375x667, 1600x900, 1280x854, 1680x1050, 1080x1920, 3200x1200, 393x786, Full HD 1080x1920, 360x720, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1536x2560, 1920x1200, 768x1024, 800x1280 atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Frky, fórky, vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, v čem spustit, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, A, multimédia, webovky, Rulet Roulette, Obrázky zdarma, cestování, Nejlepší online hry zdarma, Celebrita Pink, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Pozadí na PC, linky, zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Barbie hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Střílecí hry, Adventury, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Deskovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, inspirace pro volný čas

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, ovoce, halloween, nápoje, květiny, zvířata, přístroje, jídlo a nápoje, sport, ženy a dívky, auta, náboženství, hmyz, osobnosti a lidé, symboly, rostliny, nástroje a přístroje, muži, dopravní prostředky, hudba, stavby, zelenina, smajlíci a emotikony atd.

Keywords:počítače, Prapory regionů a království, doporučujeme, Biografie slavných osobností, Nelly Furtado fotky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Full HD pozadí na PC, A, Tapety na plochu PC, volný čas, webové stránky, Online adventní magazín

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci a umění, herectví, herci a herečky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, věda, státní správa, Spisovatelé a básníci, psychologie, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby a hobby, národnost, historie, osobnosti, profese a zaměstnání, zločin a právo, fikce a fantasy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, pro děti, odkaz, Sexy Avril Lavigne, Přehled formátů souborů, Skvělé hry online zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled formátů souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky na plochu počítače

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Český slavík, Podnikatelé, Skladatel, Američané, Mluvčí, Miliardář, Obchodník, Renesance, Rock ‚n‘ Roll, Sebevražda, Mim, Masový vrah, Trenérka, Druhá světová válka, Žhavé výstřely, První republika, Továrník, Itálie, Angličané, Právník, Zpěvačka, Manýrismus, Vojáci, NHL, Philadelphia Flyers, Esejista, Producent, Sochař, Slováci, New Jersey Devils, ČSSD, Zavražděn, Životopis, Charta 77, Válka, Prezident apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Pozadí na plochu PC - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro počítač, ultrabook, mobil, mobilní telefon, PC, phablet, smartphone, tablet, notebook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Mac, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows Me, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 2000, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 7. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, rostliny, auta, voda a bubliny, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, wallpapery, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry 1536x2560, 1152x864, 393x786, 1600x2560, 800x600, 2560x2048, 1440x960, 1280x800, 2560x1440, 800x1280, 854x480, 2160x3840, 1680x1050, 1152x768, 1920x1440, 360x720 atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Rose McGowan, zajímavosti, Přehled států světa a jejich vlajek, internet, Biografie Cameron Diaz, zeměpis, Vlajky spojených států amerických, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Český slavík, Podnikatelé, Skladatel, Američané, Mluvčí, Miliardář, Obchodník, Renesance, Rock ‚n‘ Roll, Sebevražda, Mim, Masový vrah, Trenérka, Druhá světová válka, Žhavé výstřely, První republika, Továrník, Itálie, Angličané, Právník, Zpěvačka, Manýrismus, Vojáci, NHL, Philadelphia Flyers, Esejista, Producent, Sochař, Slováci, New Jersey Devils, ČSSD, Zavražděn, Životopis, Charta 77, Válka, Prezident apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Pedagog, Válka, Charta 77, Mluvčí, Vojevůdce, Hudba, Diplomat, New Jersey Devils, Královna, Československo, Rétorika, Husité, První republika, Prezidenti USA, Prezident USA, Svatý, Vražedkyně, Brno, Vojáci, Olympiáda, Malíř, Faraon, Hejtman, Politik, Slovenští prezidenti, Gymnasté, Závodník, Sci-fi, Romantismus, Producent, Češi, Ministři, Maršál, Kladno, Dabérka apod.

Pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v monitor, počítač, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet, PC, smartphone, displej, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows XP, OSX, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Red Hat Linux. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, Formule 1, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 800x600, 750x1334, 1152x768, 2160x3840, 360x640, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1280x800, 1440x960, 320x568, 1600x2560, 3200x1200, 1440x900, Full HD 1080x1920 atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, odkazy, školství, Online hry pro děti zdarma, tipy, Eri Aikawa, URL, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Obrázky, kliparty, Canada Flag, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Další odkazy:

Poker OMAHA hold’em
Partnerské internetové stránky
Recept na pařížské rohlíčky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Chicago
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Naše tipy na zajímavé stránky
Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.