Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Logické hry, Hry pro děti, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, zadarmo, K, info, Obrázky mnoha hezkých sexy žen., doporučujeme, F, pro děti, Paris Saint-Germain F.C., Hry pro dívky online, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Anekdoty, vtipy, černý humor, fórky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, černý humor, fórky, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Němcích, O Windows, O ekonomech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O manželství, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, matematika, hardware, český jazyk, internet, jídlo, lékařství a medicína, latina, rostliny, školství, různé, zkratky, sport, cestování, nemoce, filozofie, bankovnictví, náboženství a křesťanství, nástroje, literatura, zločin a právo, chemie, věda, kultura atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:Ilustrační obrázky, Dopravní značky, Přehled státních vlajek států světa, zajímavosti, Vše pro zvířecí miláčky, pro dospělé, Vlajky měst a obcí České republiky, weby, Obrázek Těhulky, Obrázky zdarma, URL, P

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pozadí na plochu PC - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v ultrabook, mobil, mobilní telefon, monitor, počítač, phablet, smartphone, tablet, displej, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Red Hat Linux, Java ME, OSX, Chrome OS, Linux Fedora, Windows NT, Windows 98, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, zvířata, Formule 1, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 4800x1200, 1152x768, 768x1024, 2560x2048, 1800x1440, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1024x600, 1280x1024, 360x640, 1366x768, 1200x1920 atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v displej, monitor, mobil, mobilní telefon, PC, tablet, počítač, notebook, phablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, OSX, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows 10, Linux Mint, Mac. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, sportovní a závodní auta, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, Formule 1, oceán, moře, pláže, motorky, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 360x760, 1680x1050, 1920x1280, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 360x640, 2160x3840, 640x480, 1440x2560, 1152x768, 1280x720, 1152x864, 375x812, 2560x2048, 2048x1080 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, R, humor, Celebrita Alyson Hannigan, F, A, multimédia, Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, školství

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Florida Panthers, Teolog, Druhá světová válka, KSČ, Voják, Prezidenti, Češi, Imitátor, Zlatý slavík, Obchodník, Životopis, Dallas Stars, Mim, Renesance, Český slavík, Angličané, Němci, Křesťanství, Čech, Ital, Rétorika, Vrah, Textařka, Olympijští vítězové, Podnikatelé, Spisovatel, Hokejisté, Rock ‚n‘ Roll, Dabérka, Císař, Kancléř, Generalissimus, Pittsburgh Penguins, Diplomat, Esejista, Právník apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Free game online hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tým NHL Anaheim Ducks, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Russia, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkazy, Vlajky spojených států amerických

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Animace, Adventury, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Karetní hry, Bojové hry a tak dále.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američan, Čech, Američané, Slovenští prezidenti, Vojáci, New Jersey Devils, NHL, Vražedkyně, Spisovatel, Pop, Historik, Válka, Habsburkové, Kladno, Druhá světová válka, Vůdce, Skladatel, První republika, Češi, Romantismus, Komunisté, Žhavé výstřely, Královna, Boston Bruins, ČSSD, Slováci, Francie, Císař, Ministr zahraničí, Zlatý slavík, Dallas Stars, Zavražděn, Brno, Miliardář, Renesance, Ital apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Umělý vánoční stromek, Milka, Koledy, Recepty, Adventní trhy, Štěstí, Vinná klobása, Vánoční trhy, Borovice, Vídeň, Vánoční dekorace, Tapeta, Patchwork, Neviňátko, Drážďany, Vánoce, Sněhová vločka, Francouzsky, Květiny, Film, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Dia, Text, Nový rok, Vánoční stromek, Tiskárna, Adventní svícen, Vykrajovátka, Lindt apod.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Mississippi, Connecticut, Idaho, Jižní Karolína, Iowa, Massachusetts, Kansas, Havaj, Florida, Maine, Severní Dakota, Aljaška, Texas, Nevada, Georgie, Illinois, Delaware, Alabama, Ohio, New Hampshire, Arkansas, Arizona, Jižní Dakota, Oregon, Severní Karolína atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: cestování, volný čas, Webové html5 hry zdarma, zeměpis, výukové pomůcky, Fantasy wallpapers, webové stránky, Super online kvízy, internetové stránky, Federace USA, Životopisy osobností, kuriozity, Biografie Eri Aikawa, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Travel in Europe
Il poker online
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lucy Liu sexy photos
Cestovatelské tipy na cesty
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Ali Landry
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Úspory a spoření
Zajímavé webové stránky
Cristiano Ronaldo football
Biografie, životopis Kirsten Dunst

Děkujeme vám za vaši návštěvu.