Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Motta, bonmoty, aforismy, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: linky, hyperlinky, Počítačové tapety pro Windows, Hry pro dívky online, FC Bayern Munich, F, info, pro dospělé, Velikonoční výzdoba, internetové stránky, zdarma, Ilustrační obrázky, F

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát soubory těchto typů: grafiku, dokumenty, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Závodní, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní, Strategie a podobně.

Wallpapery na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. lze použít v notebook, mobil, phablet, smartphone, monitor, tablet, mobilní telefon, PC, počítač, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, OSX, Linux Xubuntu, Windows NT, Lubuntu, BlackBerry OS, Slackware, Android, Linux Mint, Java ME, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC z kategorií sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fraktály, květiny, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, oceán, moře, pláže, motorky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 1200x1920, 1600x900, 1600x2560, 3200x1800, 360x720, 1536x2560, 1440x960, 1024x768, 1152x768, 393x786, 1280x1024, 1920x1440, 1680x1050, 375x667, 800x1280 atd.

Keywords:výukové pomůcky, Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Přehled zkratek a akronymů, Cestování do USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státní prapory všech států, internet, Celebrita Drew Barrymore, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro kluky, Seznam zkratek a akronymů

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, monitor, smartphone, počítač, displej, mobil, mobilní telefon, ultrabook, tablet, notebook, PC a pro operační systémy Android, Lubuntu, SUSE Linux, Java ME, FreeBSD, Windows XP, Windows 98, Windows Me, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: letadla, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, rostliny, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 1366x1024, 1080x1800, 1440x960, 1024x600, 1280x800, 1920x1200, 375x667, 393x786, 640x480, 320x568, 412x846, 1200x1920, 360x640, 375x812, 1920x1440 atd.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Strategické onlinovky apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Síť, internet, počítače, hry

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: zdroje informací, URL, volný čas, Shannon Elizabeth, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na plochu, Kliparty zdarma ke stažení, Biografie slavných osobností, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: multimédia, odkaz, počítače, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Státní vlajky zemí, Dopravní značky, Seznam přípon a koncovek souborů, AC Milán, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, zajímavosti

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, fyzikální jednotky, hudební zkratky, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zima, Ostrava, Anděl, Linux, Korálky, Cesmína, Ježíš Kristus, Kinder, Omalovánky, Vosí hnízda, Vinná klobása, Silvestr, Svíčky, Štěstí, Tiskárna, Jídlo, Advent, Vánoční svícen, Sněhová vločka, Plzeň, Umělý vánoční stromek, Osvětlení, Vídeň, Osvětlení do oken, Adventní věnec, Ohňostroj, Vánoční svařák, Vánoční světýlka, Striezelmarkt, Kavkazská jedle, Adventní kalendář apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. AIDS, Politik, Ministr, Poslanci, Prezidenti ČR, Hejtmani, Renesance, Hudebnice, Poslanec, Archivář, Slovák, Překladatel, Státník, Československo, Dallas Stars, Scénárista, Komik, Protektorát, Náboženství, Pittsburgh Penguins, Romantismus, ČSSD, Básník, Maršál, Válka, Obchodník, Orlík, New Jersey Devils, Rakušan, Křesťanství, KHL, Novinář, Ministři, Historik, Vojevůdce, Brno apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Fóry, vtipy, vtípky, černý humor, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtípky, černý humor, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O manželství apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: A, M, Nejhranější hry online, Biografie slavných osobností, Nejlepší zeměpisné kvízy, Paris Saint-Germain Fotbalový klub, doporučujeme, Staré hry online, Dopravní značky, tipy, Vše o Vánocích, Online hry zdarma, Omalovánky pro děti zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Přáníčka k jmeninám (ke svátku) ke stažení
Vlajka Dominiky
Linky na partnerské weby
Pozadí na plochu květiny
Katherine Heigl celebrity
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Japonská modelka Eri Aikawa
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Doporučené odkazy
Biografie Alicia Keys
Obrázek vejce s mašlí
Tipy na užitečné weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Natalia Oreiro

Děkujeme vám za vaši návštěvu.