Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

černý humor, vtipné texty, ftipy, fóry, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, ftipy, fóry, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Deskovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Auta a závodní, Adventury, Oblíkačky, online html5 hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Farmářské hry, Střílecí hry, Omalovánky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Akční hry, Střílečky, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky a tak dále.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, info, Superhry a hry online zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Tým NHL Minnesota Wild, Biografie slavných osobností, linky, Seznam vlajek měst České republiky, Sexy Catherine Bell, Obrázky, kliparty, B, Obrázky ke stažení, URL

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Životopis, Archivář, Rakušan, Slováci, Herečka, Máj, Novinář, Kladno, HIV pozitivní, Sebevražda, Zpěvačky, Sci-fi, Vládce, Ekonom, Angličané, Vůdce, Starověký Egypt, Nobelova cena, Československo, Generalissimus, Rock ‚n‘ Roll, Upálen, ČSSD, Pittsburgh Penguins, Hejtman, New Jersey Devils, Husité, Čeští králové, Rakousko-Uhersko, Spisovatel, Němci, Továrník, Masový vrah, Filozof, Miliardář, Habsburkové apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít následující typy souborů: internet a web, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Keywords:tipy, pro děti, Seznam souborových přípon, zeměpis, Online hry zdarma, multimédia, volný čas, Vlajky měst České republiky, Přáníčka zdarma, č, PC tapety pro Windows, webovky

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Tapety na plochu počítače - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor, tablet, PC, smartphone, ultrabook, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Android, Lubuntu, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows 10, Linux Mint, Windows 7, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC z kategorií hudební tapety, noční města, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, zvířata, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, letadla, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, rostliny. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 2560x2048, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1280x800, 1366x1024, 1440x960, 800x600, 360x720, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1152x1920, 1600x900, 2160x3840, 1152x864 atd.

Síť, technika, kultura, informace

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Super online kvízy, Přehled formátů souborů, Tapety na PC, Barevné omalovánky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Celebrita Drew Barrymore, Stručný encyklopedický slovník, weby, Nejlepší školní testy a kvízy, výukové pomůcky

Obrázky ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro notebook, obrazovka počítače, počítač, phablet, tablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, PC, mobil a pro operační systémy Java ME, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows Me, FreeBSD, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, květiny, oceán, moře, pláže, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, zvířata, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 1280x854, 1152x864, HD 1280x720, 750x1334, 1024x600, 360x640, 854x480, 1536x2560, 800x1280, 2560x1920, 1920x1200, 393x786, 1800x1440, 1920x1280, 1920x1440 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Logické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, internet, humor, Celebrity Eri Aikawa, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční web, Online vánoční magazín, Austria, odkaz, zdroje informací, Kliparty zdarma ke stažení

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Jižní Karolína, Massachusetts, Wisconsin, Maine, Colorado, Pensylvánie, Kalifornie, Kentucky, New York, Havaj, Maryland, Delaware, Aljaška, Iowa, Louisiana, New Jersey, Arkansas, Rhode Island, Kansas, Nevada, Oklahoma, Florida, Washington, Indiana, Mississippi atd.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rumové řezy, Desktop, Dia, Jedle, Vinná klobása, Tichá noc, Advent, Kapr, Košíčky, Windows, Vánoční punč, Vánoční tapety, Monitor, Vánoční svíčky, Jmenovky, Recepty, Vánoční stromeček, Tablet, Staroměstské náměstí, Adventní kalendář, K Vytisknutí, Lego, Kavkazská jedle, Linux, Nový rok, Adventní neděle, Kinder, Jingle Bells, Slámový adventní věnec, Řetězy, Silvestr apod.

Informace, technika, kultura, informace

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Dopravní značky, P, zadarmo, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, školství, Tapety na plochu počítače, Onlinovky zdarma, Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Agónie: Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Obrázek Blondýna
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Dubai city
Celebrity Eri Aikawa
Odkazy na zajímavé weby
Lithuania
Partnerské internetové stránky
Striptease
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online omalovánky
Japonská modelka Eri Aikawa
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL New York Islanders
Východní Asie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.