Partnerské weby, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro tablet, mobil, notebook, mobilní telefon, PC, ultrabook, displej, monitor, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Xubuntu, Java ME, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 10, SUSE Linux, Chrome OS, Windows Server 2012, Mac, Windows XP, Linux Fedora. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, hry a herní wallpapery, zvířata, rostliny, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, letadla, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, voda a bubliny, noční města, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x854, 1680x1050, 1200x1920, 1024x768, 1280x1024, 1536x864, 2048x1080, 393x786, 2160x3840, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 412x846, 1280x960, 1152x1920, 2048x1536 atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

World wide web, internet, informace a zábava

Fórky, anekdoty, ftipy, vtípky, vtipné texty, frky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, ftipy, vtípky, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O zvířátkách, O Windows, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích, O škole, O Somálcích, O manželství, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O mužích apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací, Státní vlajky států světa, Vtipy, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení, počítače, Ilustrační obrázky, Wallpapers na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby a hobby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, lékařství, přezdívky, vlastnosti, křesťanství, věda, školství a vzdělávání, státní správa, politika, umělci a umění, poruchy, Spisovatelé a básníci, národnost, politici, zločin a právo, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky atd.

Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Informace, informace a zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:doporučujeme, Tapety na PC ke stažení, Dopravní značky, V, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, V, Celebrity Rie Miyazawa, F, Nejhranější online testy a kvízy, odkazy

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Náš tip, informace a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sportovci a sportovkyně, politika, podnikání a podnikatelé, národnost, vlastnosti, záliby a hobby, státní správa, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, přezdívky, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, zločin a právo, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, politici, mytologie, filozofie atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky, kliparty, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry zdarma, Onlinovky zdarma, Zábava a hry nejen na dovolenou, Hry pro kluky, cestování, pro dospělé, linky

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Logické hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Wallpapers na PC - wallpapery na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro notebook, mobilní telefon, displej, ultrabook, počítač, mobil, PC, phablet, monitor, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows Server 2012, Slackware, Linux Fedora, FreeBSD, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Mint, Mac, Android. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, zvířata, ptáci, fraktály, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, tenisté a tenistky, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 3200x1200, 2560x2048, 4800x1200, 2048x1080, 1080x1800, 1024x600, 800x1280, 375x812, 2160x3840, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 1200x1920, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1280x1024 atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, měny, země EU apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, pro děti, URL, Cestovatelské tipy na cesty, webové stránky, internetové stránky, webovky, Omaha hold em poker, Online životopisy, biografie, odkaz, volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, rostliny, jídlo a nápoje, ptáci, věda, zvířata, stavby, auta, květiny, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, láska, ženy a dívky, osobnosti a lidé, muži, náboženství, mapy, Vánoce a Advent, ovoce, hudba, sport, dopravní prostředky atd.

Ftipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O Somálcích, O zvířátkách, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních apod.

Síť, informace a zábava

Klíčová slova: weby, Nejlepší zeměpisné kvízy, kuriozity, V, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázek Femme fatale, tipy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Prapory českých měst, Webové online hry zdarma, humor, Natalie Portman, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Už se stmívá: Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Flag of Switzerland
Vánoční obrázky na PC
Odkazy na partnerské weby
Gratulace a přání
Uma Thurman fotky
Odkazy na užitečné webové stránky
Narozeninová přáníčka, texty a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Brittany Murphy
Partnerské internetové stránky
Lindsay Lohan celebrity
Biografie slavných osobností
Naše tipy na zajímavé stránky
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Omaha Hold’em poker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.