Naše tipy

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Informace

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Anděl, Kameňák, Mrazík, Cesmína, Santa Claus, Omalovánky, Vánoční stromek, Lego, Skleněné ozdoby, Řetězy, Film, Ohňostroj, Láska nebeská, bezlepkové cukroví, Plocha, Vosí hnízda, Milka, Obrazovka, Francouzsky, Vánoční trhy, Pro děti, Jídlo, Strom, Tichá noc, Staroměstské náměstí, Hostina, Václavské náměstí, Osvětlení, Sněhulák, Papírové ozdoby apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Životopisy osobností, linky, Full HD wallpapers na PC, Kubánská vlajka, kuriozity, Přehled vlajek USA, Životopisy slavných osobností, Obrázky k svátku, texty přání k jmeninám, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější online hry zdarma, počítače

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Internet, síť

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Wallpapers na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro tablet, smartphone, PC, počítač, displej, mobil, phablet, monitor, ultrabook, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 10 Mobile, Java ME, Red Hat Linux, Chrome OS. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, Rally, závody aut, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, motorky, flóra, stromy, fraktály, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, ptáci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 768x1024, HD 1280x720, 640x480, 360x720, 1366x1024, 1280x768, 750x1334, 4800x1200, 2560x1600, 1152x864, 800x1280, 1080x1920, 1024x768, 1920x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, školství a vzdělávání, mytologie, politika, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, žurnalisté a novináři, lékařství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, osobnosti, poruchy, záliby a hobby, přezdívky atd.

Keywords:V, zdroje informací, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu květiny, URL, weby, humor, Freeware, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, H

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, měny, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Florida, Idaho, Virginie, Alabama, Texas, Massachusetts, Severní Karolína, New Hampshire, Nové Mexiko, Michigan, Mississippi, New York, Connecticut, Rhode Island, Jižní Dakota, Wyoming, Západní Virginie, Minnesota, Vermont, Kentucky, Ohio, Iowa, Illinois, Missouri, Delaware atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Skleněné ozdoby, Monitor, Cesmína, Linecká kolečka, Francouzsky, Řetězy, Rumové řezy, Lego, Koledy, Film, Láska nebeská, Jmenovky, Pastýř, Korálky, Vídeňský punč, Televize, Jingle Bells, Recepty, LED svíčky, Schleich, Vánoční punč, Vánoční trhy, Samolepky, Koleda, Ježíš Kristus, Blahopřání, Betlém, Sněhová vločka, Vánoční dekorace, Kinder apod.

World wide web, internet

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: volný čas, Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, Jak spořit a vytvářet úspory?, zajímavosti, doporučujeme, K, Biografie Eri Aikawa, Wallpapers na plochu PC, Online adventní magazín, internetové stránky, odkazy

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Síť

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: pro děti, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, tipy, Online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, V, Cestování po USA, zdarma, cestování, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Kameňáky, vtipy, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách, O manželství apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Karetní, Závodní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Válka, Komunista, HIV pozitivní, Ministr zahraničí, Američané, Generalissimus, Politik, Habsburkové, Prezidenti ČR, Američan, Komik, Rakousko-Uhersko, Kladno, Teolog, Francouz, Avangard Omsk, Kněz, KHL, Maršál, Pittsburgh Penguins, Obchodník, Francie, Vrah, Atentát, Diplomat, Voják, Zpěvačky, Historik, Rétorika, Angličané, Archivář, Husité, Hokej, New Jersey Devils, Pedagog, Závodník apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Náš tip

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, Online vánoční magazín, Online geografické testy zdarma bez registrace, Póquer online, Seznam zkratek a akronymů, Státní vlajky zemí, F, školství, Online hry pro děti zdarma, internet, Vlajky států světa, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Celebrita Nelly Furtado
Jak spořit a vytvářet úspory?
Zajímavé internetové odkazy
Cestování po ČR a Evropě
Přáníčka ke svatbě nebo k výročí
Odkazy na partnerské weby
Vše o narozeninách a jmeninách
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Brooke Shields
Zlatan Ibrahimović
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Mary-Kate Olsen
Puzzle online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.